Projektowanie broszur

Krótko, zwięźle i na temat

Idealnie zaprojektowana broszura w rękach potencjalnego klienta, to pierwszy krok, by na Twoją ofertę padło jasne “Tak!”. Projektowanie broszur to umiejętność przekazania kluczowych treści w najprostszej formie. Broszura jest alternatywą między jednostronnymi ulotkami, a kilkustronicowymi katalogami.

Broszura reklamowa

Nie bez powodu mówi się, że dobre wrażenie można zrobić tylko raz. Dlaczego nie zrobić tego odpowiednio zaprojektowaną broszurą reklamową? W Adspringer dążymy do tego, aby Twoje pierwsze wrażenie było jak najlepsze. Pokaż nam swoją ofertę, a my zadbamy o to by jej graficzne przedstawienie było atrakcyjne dla Twojego odbiorcy i szybko przekazywało mu najważniejsze treści.

Broszura informacyjna

Broszura z odpowiednią oprawą graficzną to również doskonała forma przekazania wewnętrznych informacji w firmie. Przepisy BHP czy regulaminy firmy nie muszą już dłużej być nudne.

Menu

Menu w formie broszury to często trafiony wybór na prezentację Twojej kuchni, czy baru. Sprawdza się zarówno w restauracjach, pubach, hotelach i całej branży HoReCa.

Rodzaj, format, druk

Masz wizję komunikatu, przygotowany tekst, ale nie wiesz jak zwizualizować to na broszurze? W naszym wypadku wystarczy rzut okiem, aby doradzić Ci jaki layout dobrać do Twojej treści. Wspólnie dobierzemy odpowiedni format, ilość łamania, grubość papieru i ewentualne uszlachetnienia. Naszymi partnerami są najlepsze w Polsce drukarnie, a długoletnia współpraca pozytywnie wpływa na preferencyjne stawki.

Projektowanie broszur nam nie straszne!

We insist on live contact!

Leave us your email - we will be in touch with you within an hour.