projektowanie infografik

Projektowanie ulotek

Mniej znaczy więcej

Projektowanie ulotek to sztuka przekazania jak najwięcej w ograniczonej formie. W Adspringer tworząc dla Ciebie ulotkę skupiamy się jak na jednym głównym przekazie, który ma za zadanie zwrócenie uwagi odbiorcy.

Jasny przekaz

Ulotka to Twoje podstawowe narzędzie sprzedażowe. Często jest ono pierwszym punktem styku odbiorcy z Twoją marką. Od razu więc musi spełnić swoje zadanie – zainteresować potencjalnego klienta Twoją firmą. W Adspringer stawiamy na przejrzystość i logiczny układ informacji, granie ciekawym obrazem/grafiką, chwytliwym tekstem oraz skutecznym call to action.

Ważna jest ekonomia

Dobrze zaplanowana akcja kolportażowa przyniesie efekty tylko wtedy jeśli layout ulotki będzie wart dużo więcej niż pobliski kosz. Ulotka jest masową formą reklamy, dlatego Twój projekt dobieramy tak, aby jej wydruk na dużą skalę był jak najbardziej ekonomiczny, nie tracąc przy tym na jakości.

Spójność i harmonia

Nie od dziś wiadomo, że żelazną zasadą dobrego designu jest jego spójność z tożsamością marki. Wszelkie projekty wykonujemy w oparciu o Twojego brand booka, określonego przez Ciebie key visula. Jeśli takowego nie posiadasz, nie martw się, od tego jesteśmy my aby Ci pomóc! Powiedz nam o swoich celach, a my zaprojektujemy Twoją ulotkę tak, aby go osiągnąć!

We insist on live contact!

Leave us your email - we will be in touch with you within an hour.