projektowanie wizytówek

Projektowanie wizytówek

Unikalna wizytówka biznesowa

Pamiętacie scenę z “American Psycho”, gdzie główny bohater Patrick Bateman przez zaciśnięte gardło z zazdrości ocenia doskonałe wizytówki swoich kolegów? Pamiętacie konsekwencję tej sceny? Choć wierzymy głęboko w to, że tak tragiczne skutki możliwe są tylko w filmach, to robimy wszystko, aby Twoja wizytówka robiła równie ogromne wrażenie. Projektowanie wizytówek opieramy na przekonaniu, że każdy detal jest istotny. Nie oddawaj swojego wizerunku w losowe kreatory wizytówek. Zaufaj naszym designerom, którzy stworzą dla Ciebie unikalny projekt.

Ile treści zmieści się w rozmiarze 90 x 50 mm?

Niewiele. Dlatego wydobywamy czystą esencję i tak komponujemy treść żeby wizytówka zawierała tylko najważniejsze informacje, działając podwójnie.

Wizytówka która zostawia po sobie wrażenie

W zależności od Twojej branży stworzymy dla Ciebie niepowtarzalny projekt wizytówki. Od pełnej kolorów, po klasyczną, ekskluzywną z hotstampingiem, tłoczoną lub w zaskakującej formie origami!

Masz szablon wizytówki i 2000 nowych pracowników?

Pomożemy Ci zrealizować projekt szybko i kompleksowo. Pośredniczymy w zleceniach DTP dla korporacji zgodnie z identyfikacją marki.

Materiały i uszlachetnienia

Weź pod uwagę sposób uszlachetnienia. Zobacz gramaturę papieru, folie softskin czy lakier UV. Dzięki znajomości najlepszych w Polsce drukarni doradzimy Ci jak najlepiej wydrukować Twoją wizytówkę. Z kolei, jeśli zależy Ci na ekonomicznym druku, duże znaczenie ma w tej sytuacji użycie kolorów. Dostosujemy projekt tak, aby zminimalizować koszty.

We insist on live contact!

Leave us your email - we will be in touch with you within an hour.